Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Informuojame, kad nuo š. m. balandžio 9 d.ryto iki  pietų  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Bačkininkų kaime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. 

Informuojame, kad nuo š. m. kovo 12 d. vakaro iki kovo 13 d. pietų  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Cirkliškio kaime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. 

Informuojame, kad nuo š. m. kovo 3  d. vakaro iki kovo 4 d. pietų  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Jurgeliškių kaime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. 

Informuojame, kad nuo š. m. kovo 4 d. vakaro iki kovo 5 d. pietų  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Šventos kaime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. 

Informuojame, kad nuo š. m. kovo 2  d. vakaro iki kovo 3 d. pietų  dėl vykdomų vandentiekio remonto darbų nebus tiekiamas vanduo Trūdų kaime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.