Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

GYVENTOJŲ ŽINIAI!

Informuojame, kad vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. lapkričio 22 d. sprendimu Nr. T-208 „Dėl daugiabučio gyvenamojo namo techninės priežiūros maksimalių tarifų patvirtinimo“, nuo 2019 m. sausio 1 d. yra sumažintas mokestis už daugiabučių gyvenamųjų namų bendro naudojimo sistemų priežiūrą.

Pranešame, kad nenumatyti darbai, kurie būtini pagal privalomuosius statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimus (inžinerinių sistemų sutrikimams ir gedimams šalinti, įskaitant šių sistemų avarijoms lokalizuoti ir likviduoti reikalingus darbus, medžiagas ir įrenginius, kurie neįskaičiuoti į namo ir jo inžinerinių sistemų priežiūros (eksploatavimo) tarifus) bus apmokama pagal šių darbų faktines išlaidas ir atitinkamus mokestinius dokumentus.

Atsižvelgus į techninės priežiūros tarifo sumažėjimą, siūlome gyventojams padidinti kaupiamųjų lėšų tarifą proporcingai sumažėjusiam techninės priežiūros tarifui. Tai leis gyventojams laiku ir tinkamai atlikti būtinus namo bendrojo naudojimo objektų (stogo, sienų, laiptinių langų, šildymo mazgo ir kitos namo inžinerinės įrangos) remonto darbus.

UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ tel. Nr. 8 65052036